Na pokładzie dwusilnikowego Fokkera było 41 pasażerów i czterech członków załogi.
Lokalna telewizja pokazuje zdjęcia potężnych płomieni widocznych na miejscu katastrofy, dodając, że prawdopodobnie nikt nie ocalał.
Wiele wskazuje na to, że samolot zawadził o linię wysokiego napięcia i dlatego runął na ziemię.