RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

4 Polaków zginęło w Irlandii

Publikacja: Poniedziałek, 17 kwietnia (19:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

4 polskich robotników budowlanych zginęło w wypadku samochodowym w Irlandii w czasie wielkanocnego weekendu. Policja podjęła już kroki w celu przekazania ciał rodzinom w Polsce.

Władze Irlandii niepokoją się z powodu rosnącej liczby ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych. Od początku roku zginęły 122 osoby. Jest to jeden z najwyższych wskaźników w Unii Europejskiej. Zdaniem policji, statystyki psują cudzoziemcy, zwłaszcza przybysze z nowych krajów Unii, którzy są znani z brawurowej jazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: