RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

3-latek pod opieką pijanej matki

Publikacja: Sobota, 3 lutego (15:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Dąbrowie Górniczej zatrzymano pijaną matkę, która "opiekowała się" swoim 3-letnim synem. Jak informuje reporter RMF, kobieta w chwili zatrzymania miała ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że dziecko było wyziębione. W szpitalu okazało się, że chłopczyk ma na ciele odparzenia i inne ślady świadczące o długotrwałym zaniedbaniu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: