RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

20 dilerów narkotyków zatrzymanych przez CBŚ

Publikacja: Poniedziałek, 5 lipca (15:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało 20 osób w śledztwie dotyczącym gangu dilerów narkotyków. Rozprowadzali oni w Warszawie m.in. heroinę. Do zatrzymań doszło już w ubiegłym tygodniu. Policja i prokuratura nie informowały jednak o tym ze względu na dobro śledztwa.

Mogę powiedzieć, że zatrzymanych zostało w sumie 20 osób, które stanowiły siatkę dilerów. Wszyscy usłyszeli zarzuty wprowadzenia do obrotu znacznej ilości heroiny i innych substancji. Wobec 17 z nich sąd zastosował areszt - powiedziała rzeczniczka prokuratury Renata Mazur.

Śledczy szacują, że grupa mogła wprowadzić na warszawski rynek nawet 300 kg narkotyków. Nie wykluczamy kolejnych zatrzymań - dodała Mazur.

Źródło: RMF24-PAP FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: