RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

17. raz młotkiem w telewizor

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Już po raz 17. światowi mistrzowie rzutów młotkiem do telewizora rywalizowali o miano najlepszego w tej nieco nietypowej dyscyplinie. W podolsztyńskiej wsi Jonkowo blisko 50 zawodników mierzyło się w dwóch konkurencjach.

Pal-secam, czyli rozbicie telewizora ustawionego na palu, to tryumf debiutanta z Warszawy. W maratonie terenowym zwyciężył – już po raz drugi - mieszkający w Amsterdamie Mariusz. Wcześniej jednak musiał przebiec dwa kilometry, kilkakrotnie rzucając młotkiem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: