RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec z papierosami w hotelach Marriott

Publikacja: Sobota, 22 lipca (07:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zła wiadomość dla palaczy - częstych gości hoteli Marriott. Największa amerykańska sieć hotelowa Marriott International ogłosiła zakaz palenia papierosów we wszystkich pokojach hotelowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Decyzja jest wynikiem komercyjnej kalkulacji. Okazuje się, że zaledwie pięć procent gości prosi o pokoje dla palących, a niepalący klienci skarżą się z kolei na zapach tytoniu w hotelach.

Dodajmy, że zakaz palenia obowiązuje już w samolotach amerykańskich linii lotniczych i w coraz większej liczbie barów i restauracji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: