RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko Biała: Grypa w natarciu

Publikacja: Piątek, 14 lutego (16:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Grypa atakuje mieszkańców Bielska Białej. W ciągu ostatnich trzech tygodni na podbeskidziu zanotowano aż trzydziestokrotny wzrost zachorowań na grypę i choroby grypopochodne.

Prawie połowa pacjentów to dzieci. Epidemiolodzy uspokajają jednak, że wzrost zachorowań nie ma nic wspólnego z epidemią u naszych południowych sąsiadów, a tylko z nagłymi skokami temperatur.

Sami mieszkańcy Bielska również nie boją się grypy, o czym przekonał się reporter RMF Tomasz Maszczyk. Posłuchaj jego relacji:

16:50

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: