RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Indie: Śmiech to najlepsze lekarstwo

Publikacja: Poniedziałek, 17 listopada (19:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O tym, że śmiech to najlepsze lekarstwo wiedzą w Indiach, gdzie istnieje około pięciuset klubów śmiechu. Należący do nich zarówno ludzie młodzi jak i starzy zbierają się co pewien czas, by wspólnie pośmiać się do łez.

Hindusi twierdzą, że dobroczynne właściwości śmiechu - takie jak pokonywanie stresu, poprawianie krążenia krwi i wiele innych - zapisane są już w liczących setki lat księgach Hasya-yogi.

W pełni popieram klubowiczów - śmiechowiczów, bo śmiech to zdrowie i najlepsza z możliwych terapia - przekonuje roześmiany mieszkaniec Bombaju.

19:40

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: