Wczoraj foki wróciły do Bałtyku, a wraz z nimi cztery inne z Muzeum Morskiego w Kłajpedzie.
Reporterzy RMF rozmawiali z Iwoną Kuklik, kierowniczką helskiego fokarium, która osobiście asystowała w "uwalnianiu" swoich podopiecznych. Posłuchaj, jak zachowały się Adam i Bojka:
Wędrówki Adama i reszty będzie można śledzić dzięki satelitarnemu nadajnikowi - strona www.grasal.nu.
foto Kamil Szyposzyński RMF
10:10