RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Basen drogi, ale za to jak Mercedes

Publikacja: Piątek, 1 października (16:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

4 mln więcej niż planowano będzie kosztował kryty basen w Sandomierzu. Gdy budowa ruszała, miała kosztować 12,5 mln. Dodatkowym problemem jest podpisanie przez miasto umowy w euro; kolejne raty są coraz wyższe.

Nie wiadomo jeszcze skąd urzędnicy wezmą brakujące miliony. Na razie władze wojewódzkie nieco dołożyły z kwoty przeznaczonej na stadion do piłki nożnej. Mieszkańcy Sandomierza bulwersują się tym, że miasto podpisało umowę w euro.

Mamy tu duńskie centrale wentylacyjne, mamy niemieckie ozonatory – to jest to, co decyduje o jakości wody. Może tego nie widać, ale warto było, bo to jest Mercedes w klasie basenu, a nie Trabant - tłumaczą jednak władze.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: