RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

4. godzina WF wraca do szkół

Publikacja: Czwartek, 31 października (03:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do szkół podstawowych wraca czwarta godzina wychowania fizycznego. Na początek od przyszłego roku szkolnego do klas czwartych. Od 1 września 2004 roku do klas piątych i szóstych, a od września kolejnego roku do gimnazjów.

Czwarta godzina gimnastyki zniknęła z planów lekcyjnych w lutym tego roku, po zaledwie jednym semestrze.

Większość szkół wykorzystywało tę dodatkową godzinę na zajęcie rekreacyjne lub wycieczki.

Foto: Archiwum RMF

03:15

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: