RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Z olimpijskiego podium przed ślubny kobierzec

Publikacja: Wtorek, 27 lutego (10:38) Aktualizacja: Wtorek, 27 lutego (13:00)

Po powrocie z Pjongczangu, dwie medalistki z Rosji przyjęły oświadczyny. Teraz laureatki mają dwie okazje do świętowania. Rosyjskie biegaczki narciarskie Anna Nieczewskaja i Anastasija Siedowa w Pjognczangu zdobyły brąz w sztafecie. Po powrocie do kraju czekała na nich niespodzianka. Na lotnisku czekali na nie partnerzy z wielkimi bukietami kwiatów. Nie było to jednak zwykłe przywitanie po rozłące, mężczyźni postanowili wykorzystać tę okazję, aby się oświadczyć.

Źródło: RUPTLY/x-news
Dalsza część artykułu pod materiałem video: