RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Porażka debla Fyrstenberg-Matkowski

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przegrali z argentyńsko-hiszpańskim deblem Chela/Garcia-Lopez w pierwszej rundzie turnieju ATP w Sydney. Rozstawieni z numerem czwartym Polacy, dla których był to pierwszy wspólny start w sezonie, ulegli rywalom 4:6, 4:6.

W obu setach przegrali po jednym własnym gemie serwisowym i nie wykorzystali żadnej z trzech szans na przełamanie serwisu rywali.

Do ćwierćfinału awansował za to debel Łukasz Kubot/Olivier Marach, którzy pokonali australijską parę Ebden/Luczak 7:5, 6:4. Polsko - austriacki debel zagra o półfinał turnieju ze zwycięzcami meczu Dlouhy/Hanley i Istomin/Schwank.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: