Nawet miesiąc będzie musiał pauzować skrzydłowy Realu Madryt Angel Di Maria - donosi dziennik "AS". Argentyński pomocnik nabawił się kontuzji mięśnia udowego w wygranym wczoraj 7:1 meczu z Osasuną Pampeluna.

Skrzydłowy reprezentacji Argentyny w pierwszej połowie wypracował swoim partnerom trzy gole, ale w 49. minucie musiał opuścić boisko z powodu urazu. Dziś ma przejść szczegółowe badania. To uraz ścięgna udowego. Musimy poczekać na wyniki badań, ale mam wystarczające doświadczenie, by ocenić, że przez jakiś czas Angel nie będzie do mojej dyspozycji - wyjaśnił Mourinho w czasie pomeczowej konferencji prasowej.

Di Maria nie zagra m.in. w najbliższych spotkaniach eliminacji do mistrzostw świata w 2014 roku, w których Argentyna zmierzy się z Boliwią i Kolumbią.