Policjanci znaleźli m.in. 22 paczki marihuany o łącznej wadze ponad 5 kg, 10 butelek z płynną amfetaminą, pół kilograma amfetaminy w proszku oraz 10,5 kg tabletek ecstasy. Narkotyki mają być zbadane przez biegłego.
27-latek został zatrzymany.
Usłyszał zarzut dokonania wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości narkotyków i trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu kara nawet 20 lat więzienia.