RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opolskie. Po wypadku kierowca spłonął w samochodzie

Publikacja: Czwartek, 27 kwietnia (15:46) Aktualizacja: Czwartek, 27 kwietnia (16:00)

W tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze lokalnej w powiecie nyskim (woj. opolskiej), zginęła jedna osoba. Służby interweniujące na miejscu zdarzenia znalazły w aucie nadpalone zwłoki mężczyzny.

W miejscowości Zurzyce samochód osobowy zapalił się po uderzeniu w przydrożne drzewo. Jak poinformował oficer dyżurny KW PSP w Opolu, w środku pojazdu znaleziono częściowo zwęglone zwłoki kierowcy.

Do wypadku doszło na lokalnej drodze w Zurzycach koło Nysy. Z nieustalonych przyczyn kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. W wyniku zderzenia samochód zapalił się.

Jak poinformował dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, po ugaszeniu samochodu w środku znaleziono częściowo zwęglone ludzkie zwłoki. Okoliczności i przyczyny wypadku ustala policja.

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: