RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Savoir-vivre: Podawanie dłoni na powitanie

Publikacja: Sobota, 16 września (07:19) Aktualizacja: Sobota, 16 września (07:00)

Kto komu powinien wyciągnąć rękę jako pierwszy? Czy w ogóle istnieją zasady, które to regulują? Czy w sytuacjach zawodowych postępujemy dokładnie tak samo, jak w towarzyskich? Witanie się przez podawanie dłoni to jeden z najważniejszych tematów savoir-vivre’u. Zajmijmy się nim dziś.

Źródło:  
Dalsza część artykułu pod materiałem video: