RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dąb w podzięce dla Jana Pawła II

Publikacja: Sobota, 9 kwietnia (20:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dąb dla Jana Pawła II zasadzą wolontariusze i przyjaciele lubelskiego Hospicjum dla Dzieci imienia Małego Księcia. Chcą w ten sposób podziękować papieżowi za duchową opiekę.

- Był jednym z nas, najważniejszym wolontariuszem naszego hospicjum - mówi prowadzący placówkę ojciec Filip Buczyński. Dąb rosnąć będzie w Alei Małego Księcia, między pięćdziesięcioma dębami, które są sadzone po śmierci każdego z podopiecznych hospicjum. Będzie nosił imię Jana Pawła Wielkiego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: