RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Upadek Justyny Kowalczyk na treningu. "Gdyby koza nie szalała..."

Publikacja: Piątek, 7 sierpnia (14:45) Aktualizacja: Piątek, 7 sierpnia (14:00)

Justyna Kowalczyk miała niegroźny upadek w czasie treningu w Argentynie. Skończyło się na otarciu nosa i podbródka.

O incydencie polska biegaczka poinformowała na Facebooku. "Gdyby koza nie szalała, to by buźką lodu nie orała" - napisała Kowalczyk.

Polka przygotowuje się do nowego sezonu w Cerro Castor, położonym 26 km od miejscowości Ushuaia w prowincji Ziemia Ognista, Antarktyda i Wyspy Południowego Atlantyku - argentyńskim ośrodku narciarskim. Znajduje się on na południowym zboczu góry Cerro Krund.

Rywalizacja w Pucharze Świata o Kryształową Kulę, którą Polka zdobyła już cztery razy, rozpocznie się 27 listopada w fińskiej miejscowości Ruka.

(mn)

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: