W tej chwili Start Impel uczestniczy w turnieju w Holandii, gdzie mierzy się z mistrzami innych krajów europejskich. Najlepszy w tamtym sezonie zawodnik został kupiony do silnej drużyny hiszpańskiej. Warto też dodać, że męskimi mistrzami Polski na co dzień dyryguje... kobieta - Grażyna Wolska, która jest trenerem i dobrym duchem zespołu. Treningi i pomoc kolegów z drużyny pozwalają na nowo uwierzyć w swoje siły. Nasz wrocławski reporter Maciej Sas rozmawiał o tym z dwoma zawodnikami - kapitanem drużyny Zbigniewem Detyną i z Marcinem Balcerowskim:
foto Maciej Cepin RMF Wrocław
21:20