RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Anders Frisk przechodzi na emeryturę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Anders Frisk, jeden z najbardziej znanych sędziów piłkarskich, odchodzi na emeryturę. Do podjęcia takiej decyzji skłoniły go groźby, które otrzymywał od fanów brytyjskiego klubu piłkarskiego Chelsea.

42-letni szwedzki sędzia i jego rodzina otrzymywali pogróżki, w tym także groźby śmierci, od czasu prowadzonego przez Friska, a przegranego przez zespół Chelsea meczu Ligi Mistrzów, rozegranego w Barcelonie. - Nie wyjdę więcej na boisko. Zbyt się boję. To nie jest tego warte - oświadczył Frisk i dodał, że ma już dość takiej piłki nożnej, jaka teraz gości na stadionach.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: