RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zginęli w wypadku. Ciała znaleziono po dobie

Publikacja: Czwartek, 28 sierpnia (07:26) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Wrak samochodu z ciałami trzech ofiar wypadku odnalazła policja z Lubina w lesie niedaleko miejscowości Koźlice w województwie dolnośląskim. Ofiary to mężczyźni w wieku od 21 do 25 lat.

Biegli ustalili, że wszyscy zginęli w wypadku, do którego doszło 24 godziny przed odnalezieniem ciał.

"Kiedy samochód uderzył w drzewo, został przykryty gałęziami i praktycznie z drogi był niewidoczny" - mówi asp. sztab. Jan Pociecha.

Policję zaalarmował przejeżdżający tamtędy kierowca, którego zaniepokoiły ślady hamowania na poboczu.

x-news (j.)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: