Lokatorka odkryła obecność węża zbożowego, kiedy sięgnęła do szafki po produkty na obiad. Natychmiast przytomnie zamknęła szafkę i zadzwoniła po strażników miejskich, a przybyli na miejsce funkcjonariusze patrolu ekologicznego odłowili węża i odwieźli go do ogrodu zoologicznego.
Nie wiadomo, skąd niecodzienny gość wziął się w mieszkaniu.
(edbie)
Źródło: strazmiejska.waw.pl