RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Synoptycy: To koniec zimy

Publikacja: Niedziela, 27 marca (11:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Będzie cieplej i o śniegu powoli możemy już zapomnieć - twierdzą synoptycy. Jeszcze tylko dziś miejscami może poprószyć śnieg. Będą to jednak słabe opady. W kolejnych dniach będzie słonecznie, bez opadów. Temperatura w pierwszej połowie tygodnia od 10 do 14, później nawet 17 stopni.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: