RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pechowi turyści w drodze na Majorkę

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Po 10 godzinach 180 pasażerów Itaki i Exim Tours wyleciało z wrocławskiego lotniska na Majorkę. W ich samolocie doszło do awarii podwozia. Koło udało się naprawić, ale zanim pasażerowie dolecą na hiszpańską wyspę, czeka ich międzylądowanie w Katowicach i przesiadka do innego samolotu - informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska.

Informację o turystach tkwiących od wielu godzin na lotnisku otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:



3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: