RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Na czerwonym" wbiegła pod samochód. Spieszyła się na tramwaj

Publikacja: Poniedziałek, 13 lutego (10:16) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Dużo szczęścia miała piesza potrącona w Olsztynie przez samochód. 24-latka zignorowała czerwone światło na sygnalizatorze i wbiegła na przejście wprost pod nadjeżdżające auto. W tym przypadku okazało się, że kobieta miała więcej szczęścia niż zdrowego rozsądku. Jej zlekceważenie przepisów ruchu drogowego skończył się „jedynie” złamaniem nogi i mandatem karnym. Jak tłumaczyła policjantom 24-latka, wbiegła na jezdnię bo „spieszyła się na tramwaj”.

(ag)

Źródło: Agencja TVN/x-news

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: