„Ja bym bardzo chciał móc obejrzeć wszystkie odcinki, ale obejrzałem dotąd tylko dwa - te pierwsze. Ciągle czekam, żeby mieć taki moment, w którym będę mógł obejrzeć, jednym ciągiem, te pozostałe. No ale ja mam strasznie mało czasu” – mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Jarosław Kaczyński pytany o to, czy śledzi komediowo-polityczny serial „Ucho Prezesa”.

"Ucho Prezesa" to komediowo-polityczny serial internetowy przedstawiający prezesa partii rządzącej i jego otoczenie w Polsce współczesnej. Został stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Jarosław Kaczyński pytany o serial stwierdza w Popołudniowej rozmowie w RMF FM Marcina Zaborskiego: Ze sprawozdań wiem, że co prawda to nie jest tak, że był tu jakiś szpieg, który pokazywałby, jak to rzeczywiście u nas wygląda i to wyśmiewał, bo wszystko można wyśmiać, ale wielu ludzi się z tego śmieje, więc jest w porządku. Prezes PiS podkreśla: Ja nie widzę żadnego powodu, żeby władza miała w jakikolwiek inny sposób niż śmiechem reagować na kabarety. Pod warunkiem, że kabaret nie ma miejsca w Sejmie. 

Zobacz zwiastun 11. odcinka "Ucha Prezesa".