"Po pierwszym miesiącu sytuacja nie wygląda jednak dramatycznie. W Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu liczba oblanych kandydatów nie wzrosła gwałtownie" - pisze "Rzeczpospolita". Okazuje się, że dla kandydatów na kierowców największą trudnością jest... jazda po łuku tyłem.
- Megapakiet dla Śląska
- Rosja daje impuls do spadku cen autogazu
- "Rząd Kopacz to amatorszczyzna"