RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ekojazda jest jednak do przejścia

Publikacja: Poniedziałek, 2 lutego (21:29) Aktualizacja: Poniedziałek, 2 lutego (20:00)

Nowy egzamin na prawo jazdy nie taki straszny, jak go malują. „Rzeczpospolita” pisze, że tzw. ekojazda, która miała być dla wielu kandydatów na kierowców przeszkodą nie do przejścia, nie stanowi większego problemu.

"Po pierwszym miesiącu sytuacja nie wygląda jednak dramatycznie. W Warszawie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu liczba oblanych kandydatów nie wzrosła gwałtownie" - pisze "Rzeczpospolita". Okazuje się, że dla kandydatów na kierowców największą trudnością jest...  jazda po łuku tyłem.

We wtorkowej "Rzeczpospolitej" także:

- Megapakiet dla Śląska

- Rosja daje impuls do spadku cen autogazu

- "Rząd Kopacz to amatorszczyzna"

Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: