RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolny Śląsk: Samochód wjechał w przystanek, dwie osoby nie żyją

Publikacja: Środa, 29 września (14:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zginęły, trzecia jest ciężko ranna po tym, jak samochód osobowy wjechał w grupę ludzi czekających na przystanku w Marcinowicach na Dolnym Śląsku. Droga krajowa numer 35 jest teraz całkowicie zablokowana.

Według wstępnych ustaleń policji, przy przystanku zatrzymał się samochód osobowy, w niego uderzyła rozpędzona ciężarówka, która przepchnęła auto na ludzi czekających na autobus. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu na stole operacyjnym. Trzecia walczy o życie na oddziale intensywnej terapii.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: