RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie będzie Polski w Davos

Publikacja: Poniedziałek, 22 stycznia (06:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polska nie będzie reprezentowana na prestiżowym Forum Ekonomicznym w Davos. Nie pojedzie tam ani premier, ani prezydent; nie będzie też ministra finansów i nowego szefa banku centralnego.

Co roku w szwajcarskim Davos spotykają się politycy i elita finansjery z całego świata. Wśród 2000 gości obecni są przedstawiciele największych światowych korporacji, a także prezydenci i premierzy.

W czasie kilkudniowego spotkania mawiane są nie tylko problemy ekonomiczne ale także polityczne i międzynarodowej współpracy. Forum Ekonomiczne w Davos zaczyna się za 2 dni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: