RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Były przyjaciółkami; razem targnęły się na swoje życie

Publikacja: Wtorek, 13 maja (14:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie dziewczyny popełniły samobójstwo w miejscowości Bór koło Nowego Targu. 16- i 17-latka wróciły w nocy z zabawy, poszły do stodoły i… powiesiły się na tej samej belce.

Ich ciała znalazł ojciec jednej z nich. Dziewczynki zostawiły listy pożegnalne. Młodsza - Ania, pisała o zamiarze odebrania sobie życia w pamiętniku. Starsza wysłała pożegnalnego SMS-a do koleżanek i chłopaka. Mieszkańcy Boru są w szoku:

Przesłuchiwana jest rodzina, koledzy i koleżanki z rodzinnej miejscowości i ze szkoły.

Tagi: samobójstwo

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: