RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodzieje zdemolowali przychodnię w Kaliszu

Publikacja: Poniedziałek, 21 listopada (20:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przychodnia zdrowia w Kaliszu stała się celem złodziei. Skradziono sprzęt elektroniczny, zniszczone zostały także kartoteki pacjentów, które zalała woda. Złodzieje próbowali bowiem zerwać ogrzewacz wody.

Zniszczonych kart chorobowych najprawdopodobniej nie uda się już odczytać.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: