Zniszczonych kart chorobowych najprawdopodobniej nie uda się już odczytać.
Złodzieje zdemolowali przychodnię w Kaliszu
Przychodnia zdrowia w Kaliszu stała się celem złodziei. Skradziono sprzęt elektroniczny, zniszczone zostały także kartoteki pacjentów, które zalała woda. Złodzieje próbowali bowiem zerwać ogrzewacz wody.