RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodziej dżemów złapany po 15 latach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po 15 latach został zatrzymany mężczyzna, któremu zarzucono kradzież narzędzi i słoików z dżemami – wartych teraz dziesięć złotych.

Tuż po kradzieży policjanci zdjęli odciski palców złodzieja. Teraz dopasowali je komputerowym systemem AFIS do sprawcy. 30-letni mieszkaniec Piekar Śląskich przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Ma zapłacić tysiąc złotych grzywny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: