RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zjadł obiad i uciekł, grożąc kelnerce bronią

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najpierw w restauracji zjadł obfity obiad za blisko sto złotych, a później uciekł z gliwickiego lokalu, nie płacąc. W dodatku groził kelnerce bronią pneumatyczną. Został zatrzymany dopiero po policyjnym pościgu.

Jak się okazało, mężczyzna był już poszukiwany listem gończym za inne przestępstwa. Gdyby nie wyjął broni, groziłaby mu grzywna lub kilkanaście dni aresztu. Teraz jednak musi się liczyć z karą nawet 12 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: