Gimnazjaliści brali udział w uroczystościach związanych z oddaniem do użytku nowej szkoły. Około południa siedmioro z nich źle się poczuło.
Strażacy sprawdzają, czy nie doszło do rozpylenia gazu. Wezwano też służby sanitarne, które mają sprawdzić, czy mogło dojść do zatrucia pokarmowego. Wiadomo, że uroczystości otwarcia placówki towarzyszył poczęstunek.