RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrucie dymem w Bytomiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

5 osób zatruło się dymem po nocnym pożarze w Bytomiu. Jak informuje reporter RMF Marcin Buczek wszyscy uskarżali się na bóle głowy i nudności. Po udzieleniu im pomocy zatruci zostali zwolnieni do domów.

Pożar w tym budynku wybuchł w piwnicy. Zapalił się tapczan, a na klatkę schodową przedostał się bardzo gryzący dym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: