Ale... urzędnicy gminni z Tarnowa Podgórnego zorientowali się, że zameldować przy Batorowskiej w Batorowie nie mieli prawa, bo... ulicy takiej nie ma w żadnych dokumentach.
Skoro to sołtys Batorowa zorientował się, że przybyła mu ulica bez jego wiedzy
Przy ulicy Batorowskiej (tak już legalnie będzie się w końcu nazywać od 16. lutego 2008 roku) trwa budowa. Powstają nowe domy. W czasie mojej wizyty nie było nikogo z trzech zameldowanych rodzin, ale spotkałem przedstawiciela dewelopera. Najpierw razem się pośmialiśmy z sytuacji, potem zostałem ostentacyjnie wyproszony, gdy zacząłem robić zdjęcia tabliczki z nazwą ulicy.
Jesli ktoś chce zobaczyć ulicę, której nie ma - zostały dwa tygodnie do jej legalizacji:)