RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wzrasta zagrożenie lawinowe w Beskidach

Publikacja: Niedziela, 5 lutego (14:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zwiększyło się zagrożenie lawinowe na północnych stokach Babiej Góry w Beskidach. W nocy spadło bowiem 10 centymetrów śniegu. Ratownicy grupy beskidzkiej GOPR poinformowali o wprowadzeniu drugiego stopnia zagrożenia lawinowego.

Drugi stopień oznacza, że lawinę może wywołać już grupa narciarzy szusujących na stromych stokach.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: