RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wystrzał powodem paniki w Londynie

Publikacja: Sobota, 5 listopada (14:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przypadkowy wystrzał był wczoraj powodem wybuchu paniki przed amerykańską ambasadą w Londynie. Pilnujący budynku brytyjski policjant przypadkowo strzelił z broni.

Panika wybuchła wśród okolicznych przechodniów i władz ambasady. Zaczęto dzwonić po pomoc. Na szczęście nikt nie został ranny.

Od kilku miesięcy służby bezpieczeństwa w brytyjskiej stolicy postawione są w stan podwyższonej gotowości. Powodem były lipcowe zamachy terrorystyczne w tym mieście, w których zginęło ponad pięćdziesiąt osób.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: