RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na budowie w Łodzi

Publikacja: Sobota, 10 czerwca (13:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech robotników, pracujących przy ocieplaniu jednego z łódzkich bloków, spadło z wysokości czwartego piętra. Jak dowiedział się nasz reporter, mężczyźni pracowali na specjalnej platformie zawieszonej na linach.

Z niewiadomych na razie przyczyn jedna z lin zerwała się, a platforma przechyliła na jedna stronę. Wszyscy pracujący na niej mężczyźni spadli. Robotnicy doznali poważnych obrażeń wewnętrznych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: