RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wygodniej i krócej do Hamburga czy Lubeki

Publikacja: Środa, 7 grudnia (11:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podróż ze Szczecina do Lubeki czy Hamburga będzie teraz wygodniejsza i krótsza. Po 13 latach budowy dziś po południu otwarta zostanie nowa autostrada A-20 biegnąca od granicy w Kołbaskowie wzdłuż bałtyckiego wybrzeża.

Jadąc nią do Lubeki i omijając Berlin można zaoszczędzić blisko sto kilometrów. Inwestycja kosztowała naszych zachodnich sąsiadów prawie 2 miliardy euro.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: