RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Radny skazany za pijaństwo

Publikacja: Środa, 21 grudnia (13:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławski Sąd Okręgowy skazał na półtora roku więzienia byłego radnego Pawła K., oskarżonego o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i próbę przekupienia policjanta.

Ponadto radny nie będzie mógł przez trzy lata prowadzić pojazdów mechanicznych i jest zmuszony zapłacić 1000 zł grzywny.

Do zdarzenia doszło w kwietniu 2003 roku we Wrocławiu, kiedy Paweł K. prowadził samochód, mając ponad 2,6 promila alkoholu we krwi. W pewnym momencie stracił panowanie nad autem i wjechał do parku. Policję zawiadomił taksówkarz, który widział całe zdarzenie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: