RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrócić do Nowego Orleanu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wszyscy mieszkańcy Nowego Orleanu - może za wyjątkiem tych, których domy zostały po raz kolejny zalane po przejściu huraganu Rita - mogą wrócić do miasta. Burmistrz Nowego Orleanu Ray Nagin zapowiedział, że powroty rozpoczną się już jutro.

Na razie trwa wywózka niewyobrażalnych wręcz ilości śmieci, odpadków i gruzu ze zdewastowanego przez huragan Katrina miasta. Szacuje się, że odpadów jest ponad 22 miliony ton; znaczna część to odpady toksyczne, które wymagają specjalnego transportu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: