RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wielka wyprzedaż policyjnych nieruchomości

Publikacja: Środa, 23 września (06:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja - w ramach oszczędności - chce się pozbyć niepotrzebnych nieruchomości. Jak ustaliła "Rzeczpospolita", na polecenie Komendy Głównej trwa wielka inwentaryzacja.

Komendanci wojewódzcy mają zbadać stan posiadania i spośród zajmowanych przez siebie ponad 3,2 mln mkw. budynków znaleźć niepotrzebne. A jest ich wiele - zauważa gazeta. To m.in. dawne stołówki, czy nawet kino i stadion w Poznaniu. Robimy bilans, sprawdzamy, które budynki są nam zbędne, a które możemy przekazać miastu lub ministrowi Skarbu Państwa - powiedział gazecie Andrzej Trela z KGP.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja kryzys

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: