RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wiceszef policji w Lublinie wysłany na urlop

Publikacja: Środa, 27 września (10:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wiceszef policji w Lublinie został wysłany na urlop. W sobotę spowodował wypadek, ranne zostały trzy osoby, w tym dwoje dzieci.

Dalszy los komendanta będzie zależał od zarzutów, jakie postawi mu prokuratura w Zamościu.

Wiadomo, że nie będzie to wydalenie ze służby, bo wypadek drogowy nie jest przestępstwem umyślnym, za jakie policjanta można zwolnić.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: