W stolicy Podkarpacia udało nam się pobić kolejny rekord. Na tamtejszym Rynku rozdaliśmy ponad 1000 drzewek w dwie godziny. Takie tempo nakręcili uczniowie, którzy przyjeżdżali całymi klasami i zabierali choinki dla rodziców, dziadków, wujków, a nawet sąsiadów.
Pogoda w Rzeszowie nie sprzyjała staniu w ogonku. Bardzo mocno wiało, a temperatura sięgała poniżej minus 10 stopni Celsjusza. Na szczęście w pobliżu kolejki ustawiono piecyk koksowy. Dlatego na Rynku utworzyły się 2 grupy osób - jedna się ogrzewała, a druga w tym czasie trzymała kolejkę. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Macieja Grzyba:
We wtorek po choinki zapraszamy do Kielc na Plac Artystów. Czekamy od godziny jedenastej.