RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uczniowie pobili nauczyciela z zemsty

Publikacja: Środa, 12 stycznia (14:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch uczniów Technikum Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Kętach pod Oświęcimiem pobiło kijami bejsbolowymi swojego nauczyciela. Jednemu z chłopców groziła jedynka na semestr.

Dlatego postanowił się zemścić. Razem z kolegą zaczaił się rano na nauczyciela. Gdy ten wysiadł z samochodu zaatakowali go kijami bejsbolowymi.

Wiadomości RMF FM 14:45

Źródło: RMF24-RMF FM - reporter

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: