RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uczniowie pobili nauczyciela kijem bejsbolowym

Publikacja: Środa, 12 stycznia (12:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak donoszą reporterzy sieci RMF - w Kętach pod Oświęcimiem - uczniowie pobili nauczyciela kijem bejsbolowym. Nastolatkowie zaatakowali go rano przed Technikum imienia Kopernika.

Nauczyciel został odwieziony do szpitala. Policja i lekarze nie chcą powiedzieć w jakim jest stanie.

Wiadomości RMF FM 12:45

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: