RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Szejnfeld: Tylko podpisywałem oficjalne stanowiska resortu

Publikacja: Poniedziałek, 5 października (18:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i>Moje działania polegały wyłącznie na podpisywaniu oficjalnych stanowisk ministra gospodarki</i> - tak tłumaczy się jeden z bohaterów tzw. afery hazardowej Adam Szejnfeld. Wiceminister gospodarki zgłaszał zapewnia, że w trakcie prac nad projektem ustawy o grach z nikim o nim nie rozmawiał.

Szejnfeld zaznaczył, że wszystkie kontakty w tej sprawie prowadzone były drogą pisemną. Wiceszef resortu podkreślił, że poza udziałem w posiedzeniach Komitetu Rady Ministrów nie brał udziału w żadnych innych spotkaniach poświęconych nowelizacji ustawy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: