Jak informuje wrocławska reporterka RMF FM Barbara Zielińska, 40 osób już otrzymało dużą dawkę antybiotyku, dziś leki zostaną podane pozostałym.
Wszyscy uczestnicy zabawy w akademiku zostali też poinformowani o tym, na jakie objawy u siebie powinni zwrócić szczególna uwagę.
Niepokój powinna wzbudzić wysoka gorączka, dreszcze i pocenie się. Epidemiolodzy proszą, by takich objawów nie lekceważyć, nie leczyć się samodzielnie i zawsze skorzystać z pomocy lekarskiej.